“Az utazó azt látja, amit lát, a turista azt látja amiért jött…” G.K.Chesterton gondolatai a mai napig helytállóak, a Tourinform-Kiskunmajsa munkatársai pedig azon dolgoznak, hogy a városunkba érkező turista valóban lássa meg Kiskunmajsa és térsége értékeit, minél több időt töltsenek el városunkban.

Kétnapos study-tour keretében a szerb küldőpiac szereplőinek, utazási irodák képviselőinek mutattuk be a Jonathermal gyógy- és élményfürdő szolgáltatásait, az üdülőfalut, aktív szabadidő eltöltésként a koronglövészetet próbálhatták ki. Természetesen íz-élmény nélkül nem engedhettük vendégeinket haza, így egy borkóstolóval egybekötött vacsorával kedveskedtünk a Lópofa Csárda finom ebédje után. Teljes átfogó képet – az idő rövidsége végett – a kistérség turisztikai lehetőségeiről prezentáció keretében mutattuk be. Bízunk benne, melyre már tàvozáskor kaptunk jelzést, hogy visszatérő vendégeket üdvözölhetünk a jövőben.

Az eseményről készült további képeket megtekinthetik facebook oldalunkon.